LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

HLAVNÍ TÉMATA

TÉMATA

NĚCO Z MÝCH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

INSTAGRAM

Tak co? Je legendární #BigMuff opravdu tak jedinečný, nebo je to jen velká krabice, co zabírá místo v pedalboardu? Taky mne to zajímalo a tak jsem o tom natočil celé video. K vidění na mém YouTube právě teď (link v biu @matomisik ) 🎸 #Hendrix #Gilmour #Kobain #Nirvana #PinkFloyd #JMascis #DinosaurJr ... kdo další na Big Muff hrál? To když se sejdou všichni současní a bývalí členové @tatabojs  v koupelně... #Repost
・・・
V těchto vedrech máme přání jediné: Koupel, prosím! (Na fotce TB a všichni jejich bývalí i nebývalí členové.) 💦🏊‍♂️#pesacirocknrollu #tatabojs Pedály od Red Ant mne fakt bavěj. Charlie je variací né až tak známého Harmonic Percolatoru a hraje teda skvěle. Moc povedenej overdrive/fuzz 👍 Krátké video nyní na mém YouTube (link v biu @matomisik ) /// #fuzz #harmonicpercolator #redant #redantstompboxes #redanteffects #fuzzvideo To si takhle jdete... ani nepoděkoval, bambula 😆 / Yesterday on a walk ... he didn't even thank you 🙈😂 /// #bug #brouk #hovnival #beetle #getstuckonback #getstuck #nature #entomologist #greenbeetle Kdo by měl chuť a soutěživou náladu, k poslednímu dílu #KytarovaZbrojnice s Pepou Štěpánkem tu je malá soutěž a pár pěkných cen od partnerů: @_widara_ @furchguitars @leehooker.instruments @jolanaguitars 🌟 Jak soutěžit naleznete na konci zmíněného videa, které naleznete na mém YouTube kanále (link v biu @matomisik ) Miluju léto, protože můžu pít hooodně zeleného čaje, který krásně osvěží a chladí zevnitř (snižuje teplotu těla) 🌱 Tohle ja luxusní japonská sencha od kamaráda Radima. Díky 🙏🏻 #sencha #japantea #japangreentea #greentea #zelenycaj #timefortea #casnacaj #ilovetea Kdo by se s tím vařil, ať se to udělá samo... #fermentace I met these gentlemens today, but there was not much to talk with them /// Dnes jsem potkal tuto partičku, ale moc jsme si teda nepokecali ☘️ #kořen #roots #root #livingnature #zivapriroda #creatures #tvorove #supernaturalcreatures #pohadkovebytosti #skritkove #elf #elemental #divnebytosti #stragers #strangebeings ??? 👉swipe/posuň👉 !!! No když je ten úplněk... ať to má říz 💪🌟☘️ /// Collecting herbs ... because today is the full moon 🌝☘️ /// #herbs #bylinky #uplnek #fullmoon #bylinkar #dedekbylinkar #magicherbs Vybavení profesionálního studiového a koncertního kytaristy? 

V případě Pepy Štěpánka to platí 100%! Podívejte se na poslední díl #KytarovaZbrojnice s člověkem, který stojí za alby interpretů jako Vladimír Mišík, Radůza, Michal Horáček, Lucie Bílá, Jarek Nohavica, Wabi Daněk, Xindl X a další. Ve videu vám Pepa podrobně ukáže, jak toto své bohaté a nevšední vybavení při koncertech a hl. ve studiu používá a vše také názorně předvede. Link v biu @matomisik ⚡️ #pedalboard #pepastepanek #matomisik #lovepedalkalamazoo #friedmandirtyshirley #vemuramjanray #lehlevolumepedal #empresssuperdelay #gigrigquartermaster #weissenborn #pedalsteelguitar #lapsteelguitar #baritoneguitar #dongrosh Jedna 📸 s Pepou Štěpánkem a jeho Mícou :)

Z poslední Kytarová zbrojnice právě tady s Pepou mám fakt radost. Neskutečně inspirativní a nadaný hudebník. Kdo tedy ještě neviděl, zvu vás 👉 link v biu @matomisik /// Děkuju moc partnerům 💜 @_widara_ @leehooker.instruments @alexim_music_store @jasna_vec @jolanaguitars @musicstage.cz 💜 #pepastepanek #josefatepanek #kytarovazbrojnice #matomisik #kytary #kocka #mica

YOUTUBE

26

červenec
2020

Kytarová zbrojnice #19 – Josef Štěpánek

témata: Tvorba novinky | Pro muzikanty | Kytarová zbrojnice

úvodní fotka

Video-reportáž s kytaristou, uznávaným studiovým i koncertním hráčem a producentem Josefem Štěpánkem, který nám ukázal své nevšední kytarové vybavení a podělil se o bohaté zkušenosti z nahrávání s interprety jako Vladimír Mišík, Radůza, Michal Horáček, Lucie Bílá, Jarek Nohavica, Wabi Daněk, Xindl X a další.


Ve videu nám Josef podrobně představil své koncertní a studiové nástroje, vysvětlil a názorně ukázal co za divy při nahrávání dokážou tak nevšední nástroje jako jsou barytonová, tenorová nebo terciová kytara. Došlo i na Lap a Pedal steel kytary a nechybělo mnoho tipů a zkušeností ze studiové práce.

Rád bych poděkoval partnerům tohoto dílu, díky jejichž pomoci je realizace tohoto mého projektu snazší a v budoucnu mohou vznikat další a další díly. Konkrétně lidem z Jasná věc, Widara, Furch guitars, Jolana guitars, LeeHooker Instruments, AleximMUSICstage.cz.

„...nic z toho, dobrého nebo špatného kytaristů nedělá. Vždycky to skončí a začne hlavou a prstama.”

Navíc si můžete na stránkách MUSICstage.cz přečíst pěkný rozhovor, který jsme pro Vás s Josefem připravili.


SOUTĚŽ/GIVEAWAY

Přejdi na stránku soutěže, kde můžeš vyhrát parádní dárky od partnerů.
Soutěž trvá do 27. 8. 2020


 

Líbí se Vám co dělám a rádi by jste mne v tom podpořili? Info jak se stát mým patronem ZDE.


Video — reportáž

Přepínat jednotlivé kapitoly tohoto videa lze pouze v prostředí YouTube (najdete je dole v popisu videa). Pro otevření videa v prostředí YouTube spusťte video a poté klikněte na logo YouTube v pravém dolním rohu.

Nezapomeň se přihlásit k ODBĚRU mého YouTube kanálu.


Seznam vybavení:

ELEKTRICKÉ KYTARY:

AKUSTICKÉ KYTARY:

kytary

pedal-steel

APARATURA:

aparatura

PEDALBOARD s EFEKTY:

efekty

OSTATNÍ:

doplňky


Josef a Maťo
A na závěr společné foto... (Maťo Mišík a Josef Štěpánek, 25. června 2020)


KONCERTY A VIDEOKLIPY

 

 

 

SDÍLEJ:

KOMENTÁŘE:

VZHŮRU
© 2020 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty