LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

HLAVNÍ TÉMATA

TÉMATA

NĚCO Z MÝCH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

INSTAGRAM

Tak co? Je legendární #BigMuff opravdu tak jedinečný, nebo je to jen velká krabice, co zabírá místo v pedalboardu? Taky mne to zajímalo a tak jsem o tom natočil celé video. K vidění na mém YouTube právě teď (link v biu @matomisik ) 🎸 #Hendrix #Gilmour #Kobain #Nirvana #PinkFloyd #JMascis #DinosaurJr ... kdo další na Big Muff hrál? To když se sejdou všichni současní a bývalí členové @tatabojs  v koupelně... #Repost
・・・
V těchto vedrech máme přání jediné: Koupel, prosím! (Na fotce TB a všichni jejich bývalí i nebývalí členové.) 💦🏊‍♂️#pesacirocknrollu #tatabojs Pedály od Red Ant mne fakt bavěj. Charlie je variací né až tak známého Harmonic Percolatoru a hraje teda skvěle. Moc povedenej overdrive/fuzz 👍 Krátké video nyní na mém YouTube (link v biu @matomisik ) /// #fuzz #harmonicpercolator #redant #redantstompboxes #redanteffects #fuzzvideo To si takhle jdete... ani nepoděkoval, bambula 😆 / Yesterday on a walk ... he didn't even thank you 🙈😂 /// #bug #brouk #hovnival #beetle #getstuckonback #getstuck #nature #entomologist #greenbeetle Kdo by měl chuť a soutěživou náladu, k poslednímu dílu #KytarovaZbrojnice s Pepou Štěpánkem tu je malá soutěž a pár pěkných cen od partnerů: @_widara_ @furchguitars @leehooker.instruments @jolanaguitars 🌟 Jak soutěžit naleznete na konci zmíněného videa, které naleznete na mém YouTube kanále (link v biu @matomisik ) Miluju léto, protože můžu pít hooodně zeleného čaje, který krásně osvěží a chladí zevnitř (snižuje teplotu těla) 🌱 Tohle ja luxusní japonská sencha od kamaráda Radima. Díky 🙏🏻 #sencha #japantea #japangreentea #greentea #zelenycaj #timefortea #casnacaj #ilovetea Kdo by se s tím vařil, ať se to udělá samo... #fermentace I met these gentlemens today, but there was not much to talk with them /// Dnes jsem potkal tuto partičku, ale moc jsme si teda nepokecali ☘️ #kořen #roots #root #livingnature #zivapriroda #creatures #tvorove #supernaturalcreatures #pohadkovebytosti #skritkove #elf #elemental #divnebytosti #stragers #strangebeings ??? 👉swipe/posuň👉 !!! No když je ten úplněk... ať to má říz 💪🌟☘️ /// Collecting herbs ... because today is the full moon 🌝☘️ /// #herbs #bylinky #uplnek #fullmoon #bylinkar #dedekbylinkar #magicherbs Vybavení profesionálního studiového a koncertního kytaristy? 

V případě Pepy Štěpánka to platí 100%! Podívejte se na poslední díl #KytarovaZbrojnice s člověkem, který stojí za alby interpretů jako Vladimír Mišík, Radůza, Michal Horáček, Lucie Bílá, Jarek Nohavica, Wabi Daněk, Xindl X a další. Ve videu vám Pepa podrobně ukáže, jak toto své bohaté a nevšední vybavení při koncertech a hl. ve studiu používá a vše také názorně předvede. Link v biu @matomisik ⚡️ #pedalboard #pepastepanek #matomisik #lovepedalkalamazoo #friedmandirtyshirley #vemuramjanray #lehlevolumepedal #empresssuperdelay #gigrigquartermaster #weissenborn #pedalsteelguitar #lapsteelguitar #baritoneguitar #dongrosh Jedna 📸 s Pepou Štěpánkem a jeho Mícou :)

Z poslední Kytarová zbrojnice právě tady s Pepou mám fakt radost. Neskutečně inspirativní a nadaný hudebník. Kdo tedy ještě neviděl, zvu vás 👉 link v biu @matomisik /// Děkuju moc partnerům 💜 @_widara_ @leehooker.instruments @alexim_music_store @jasna_vec @jolanaguitars @musicstage.cz 💜 #pepastepanek #josefatepanek #kytarovazbrojnice #matomisik #kytary #kocka #mica

YOUTUBE

1

květen
2020

Kytarová zbrojnice #17 – Lukáš Chromek

témata: Tvorba novinky | Pro muzikanty | Kytarová zbrojnice

úvodní fotka

Video-reportáž se zkušeným kytaristou a producentem Lukášem Chromkem, který nám krom své pozoruhodné sbírky kytar, ukázal také své koncertní kytarové vybavení, prověřené nesčetnými koncerty s Airfare a Ewou Farnou.


Krom toho, že je Lukáš úspěšným producentem (Thom Artway, Michal Hrůza, ATMO music, Sofian Medjmedj, Klára Vytisková a další) je především velmi dobrý a zkušený kytarista, kterého si můžete pamatovat z jeho působení v již zaniklé formaci Airfare, nebo aktuálně jako spoluhráče Ewy Farné. Lukáš má velkou slabost pro staré nástroje a s velkou radostí nám je ve videu skoro všechny ukázal. Svůj kytarový zvuk měl vždy založený na ryze analogovém základu, který vkusně doplňuje digitálními doplňky.

Rád bych poděkoval partnerům tohoto dílu, díky jejichž pomoci je realizace tohoto mého projektu snazší a v budoucnu mohou vznikat další a další díly. Konkrétně lidem z Jasná věc, Widara, Janicek Picks, Furch guitars, Jolana guitars, LeeHooker InstrumentsMUSICstage.cz.

„Jsem původně analogman, který přešel částečně k digitálu”

Navíc si můžete na stránkách MUSICstage.cz přečíst pěkný rozhovor, který jsme pro Vás s Lukášem připravili.


 

Líbí se Vám co dělám a rádi by jste mne v tom podpořili? Info jak se stát mým patronem ZDE.


Video — reportáž

Přepínat jednotlivé kapitoly tohoto videa lze pouze v prostředí YouTube (najdete je dole v popisu videa). Pro otevření videa v prostředí YouTube spusťte video a poté klikněte na logo YouTube v pravém dolním rohu.

Nezapomeň se přihlásit k ODBĚRU mého YouTube kanálu.


Seznam vybavení:

KYTARY:

SHORT-SCALE KYTARY:

KYTARY využívané pouze ve studiu:

kytary

APARATURA:

REPROBOXY:

aparatura

aparatura

PEDALBOARD s EFEKTY:

efekty

efekty

OSTATNÍ:

doplňky


Lukáš a Maťo
A na závěr společné foto... (Maťo Mišík a Lukáš Chromek, 21. února 2020)


VIDEOKLIPY

 

 

SDÍLEJ:

KOMENTÁŘE:

VZHŮRU
© 2020 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty