LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

HLAVNÍ TÉMATA

TÉMATA

NĚCO Z MÝCH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

INSTAGRAM

Tak co? Je legendární #BigMuff opravdu tak jedinečný, nebo je to jen velká krabice, co zabírá místo v pedalboardu? Taky mne to zajímalo a tak jsem o tom natočil celé video. K vidění na mém YouTube právě teď (link v biu @matomisik ) 🎸 #Hendrix #Gilmour #Kobain #Nirvana #PinkFloyd #JMascis #DinosaurJr ... kdo další na Big Muff hrál? To když se sejdou všichni současní a bývalí členové @tatabojs  v koupelně... #Repost
・・・
V těchto vedrech máme přání jediné: Koupel, prosím! (Na fotce TB a všichni jejich bývalí i nebývalí členové.) 💦🏊‍♂️#pesacirocknrollu #tatabojs Pedály od Red Ant mne fakt bavěj. Charlie je variací né až tak známého Harmonic Percolatoru a hraje teda skvěle. Moc povedenej overdrive/fuzz 👍 Krátké video nyní na mém YouTube (link v biu @matomisik ) /// #fuzz #harmonicpercolator #redant #redantstompboxes #redanteffects #fuzzvideo To si takhle jdete... ani nepoděkoval, bambula 😆 / Yesterday on a walk ... he didn't even thank you 🙈😂 /// #bug #brouk #hovnival #beetle #getstuckonback #getstuck #nature #entomologist #greenbeetle Kdo by měl chuť a soutěživou náladu, k poslednímu dílu #KytarovaZbrojnice s Pepou Štěpánkem tu je malá soutěž a pár pěkných cen od partnerů: @_widara_ @furchguitars @leehooker.instruments @jolanaguitars 🌟 Jak soutěžit naleznete na konci zmíněného videa, které naleznete na mém YouTube kanále (link v biu @matomisik ) Miluju léto, protože můžu pít hooodně zeleného čaje, který krásně osvěží a chladí zevnitř (snižuje teplotu těla) 🌱 Tohle ja luxusní japonská sencha od kamaráda Radima. Díky 🙏🏻 #sencha #japantea #japangreentea #greentea #zelenycaj #timefortea #casnacaj #ilovetea Kdo by se s tím vařil, ať se to udělá samo... #fermentace I met these gentlemens today, but there was not much to talk with them /// Dnes jsem potkal tuto partičku, ale moc jsme si teda nepokecali ☘️ #kořen #roots #root #livingnature #zivapriroda #creatures #tvorove #supernaturalcreatures #pohadkovebytosti #skritkove #elf #elemental #divnebytosti #stragers #strangebeings ??? 👉swipe/posuň👉 !!! No když je ten úplněk... ať to má říz 💪🌟☘️ /// Collecting herbs ... because today is the full moon 🌝☘️ /// #herbs #bylinky #uplnek #fullmoon #bylinkar #dedekbylinkar #magicherbs Vybavení profesionálního studiového a koncertního kytaristy? 

V případě Pepy Štěpánka to platí 100%! Podívejte se na poslední díl #KytarovaZbrojnice s člověkem, který stojí za alby interpretů jako Vladimír Mišík, Radůza, Michal Horáček, Lucie Bílá, Jarek Nohavica, Wabi Daněk, Xindl X a další. Ve videu vám Pepa podrobně ukáže, jak toto své bohaté a nevšední vybavení při koncertech a hl. ve studiu používá a vše také názorně předvede. Link v biu @matomisik ⚡️ #pedalboard #pepastepanek #matomisik #lovepedalkalamazoo #friedmandirtyshirley #vemuramjanray #lehlevolumepedal #empresssuperdelay #gigrigquartermaster #weissenborn #pedalsteelguitar #lapsteelguitar #baritoneguitar #dongrosh Jedna 📸 s Pepou Štěpánkem a jeho Mícou :)

Z poslední Kytarová zbrojnice právě tady s Pepou mám fakt radost. Neskutečně inspirativní a nadaný hudebník. Kdo tedy ještě neviděl, zvu vás 👉 link v biu @matomisik /// Děkuju moc partnerům 💜 @_widara_ @leehooker.instruments @alexim_music_store @jasna_vec @jolanaguitars @musicstage.cz 💜 #pepastepanek #josefatepanek #kytarovazbrojnice #matomisik #kytary #kocka #mica

YOUTUBE

8

únor
2020

Kytarová zbrojnice #15 – Yarda Helešic

témata: Tvorba novinky | Pro muzikanty | Kytarová zbrojnice

úvodní fotka

Video-reportáž s kytaristou a producentem Yardou Helešicem, který nám ve svém Barrandovském studiu, v klidné až zenové atmosféře představil své kytarové vybavení, zavzpomínal na působení v Support Lesbiens a podělil se o své dlouholeté zkušenosti hudebníka a hudebního producenta.


Yardu jsem poprvé zaznamenal v devadesátkách, když se rozjížděla jejich kapela Support Lesbiens a my z hlediště se svěšenou bradou zírali na kluka s modrým Ibanezem, co měl zvuk a hrál jak nějakej borec ze západu. Krom působení v Lesbičkách se Yarda už ale dlouhá léta věnuje především studiové práci a hudební produkci. Jako hudebník nebo producent spolupracoval například s Alice Springs, James Cole, Prago Union, Kabát, Ohm Square a mnoho dalších.

Ve velmi poklidné (až zenové) atmosféře jsem si povídal s Yardou v jeho Barrandov Sound studiu, kde mi postupně ukázal své nástroje a ostatní vybavení. Navíc se podělil o mnoho zkušeností, které nabyl za svou kariéru hudebníka a producenta.

Rád bych poděkoval partnerům tohoto dílu, díky jejichž pomoci je realizace tohoto mého projektu snazší a v budoucnu mohou vznikat další a další díly. Konkrétně lidem z Jasná věc, Widara, Janicek Picks, Furch guitars, Jolana guitars, LeeHooker InstrumentsMUSICstage.cz.

To byl zvuk, jak když stojíš u atomovýho reaktoru!

Navíc si můžete na stránkách MUSICstage.cz přečíst pěkný rozhovor, který jsme pro Vás s Yourdou připravili.


SOUTĚŽ
Soutěž ukončena 29.2.2020

 

Líbí se Vám co dělám a rádi by jste mne v tom podpořili? Info jak se stát mým patronem ZDE.


Video — reportáž

Přepínat jednotlivé kapitoly tohoto videa lze pouze v prostředí YouTube (najdete je dole v popisu videa). Pro otevření videa v prostředí YouTube spusťte video a poté klikněte na logo YouTube v pravém dolním rohu.

Nezapomeň se přihlásit k ODBĚRU mého YouTube kanálu.


Seznam vybavení:

AKUSTICKÉ KYTARY:

ELEKTRICKÉ KYTARY:

kytary

APARATURA:

aparatura

EFEKTY:

efekty

OSTATNÍ:

doplňky


Yarda a Maťo
A na závěr společné foto... (Maťo Mišík a Yarda Helešic, 6. ledna 2020)


VIDEOKLIPY

 

 

SDÍLEJ:

KOMENTÁŘE:

VZHŮRU
© 2020 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty